Payas Asansörlü Taşıma

Payas Asansörlü Taşıma

Payas asansörlü taşıma konusunda makul fiyatlarla asansörlü evden eve nakliyat yapan firmamız pek çok farklı ödeme seçenekleri de beraberinde sunmaktadır. Kaliteli ambalaj konusunda hassas olan firmamız Avrupa standartlarına uygun, kaliteli ve ödüllü ambalaj malzemeleri kullanmakta ve ev eşyalarını kaliteli bir şekilde paketlemektedir. Evden eve nakliyat yapan firmamız aynı zamanda taşımacılık sektöründe uzmanlaşan ve işinin ehli olan personellerle çalışmaktadır.

payas asansörlü taşımaPayas Asansörlü Taşıma

Bunun yanında en yeni ve en lüks araçlarla çalışan firmamız ev eşyası için özel olarak tasarlanmış araçlar kullanmaktadır. Söz konusu araçlar kapalı çelik kasalı ve zemin yapısı itibariyle güvenilir ve yüksek modelli araçlardır. Şehirlerarası evden eve nakliyat’ta güveni ve kaliteyi önemseyen firmamız üç adet kamyonuyla şehir içi evden eve taşımacılık hizmeti de vermektedir. Ankara gibi büyük metropollerde ev nakliyesi yapmakta, yaptırmakta çok zordur. Ana kentlerde prestij konutları adına hem yüksek hemde oymak oymak şeklinde siteler halinde yapılmaktadır. Birde kenarları sur şeklinde kapatılıp tek girişe nizamiyeli yapıp birde üzerine kemer çekiyorlar tabiî ki büyük kamyonlar siteye giremiyorlar. İçeriye bir şekilde eşyaları taşıyorsunuz bu seferde birden fazla asansörü olan hatta birisi yük asansörü olarak inşa edilmiş olsa da alınan yönetim yük taşıma yasak kararı sonucunda asansörler kapatılıyor. Bu gibi olumsuzluklarda bile eşyalarınızı dairenize Payas asansörlü taşıma sistemimize devreye sokarak yine çıkartıyoruz.

Payas Asansörlü Evden Eve Taşıma

Eşya çıkartılması mümkün olmayan çok yüksek katlarda ise Payas asansörlü evden eve taşıma yapıyoruz. Bu asansör seyyar başka araç üzerinde olup bina cephesine balkonlardan herhangi birine kurulabilen optik 360 derece dönebilen bir asansördür.