Hakkımızda

Asansörlü Taşıma

Asansörler, yüksek kapasiteli taşıma güçleri ile binaların ve birçok sektörün vazgeçilmezi haline gelmiş bulunmaktalar. Bugün asansörlerin çalışma prensibinden yararlanılarak inşaat sektöründe hız ve zamandan kazanım mümkün olmakla birlikte daha birçok konuda asansörlerin çalışma prensibinden yararlanıyoruz. Nakliyecilikte yüksek katlara taşınmayı kolaylaştıran asansör kullanımı da bu alanlardan biri halinde ve bu sistemin nakliye işlerinde kullanılmaya başlanması ile birlikte taşınmak artık çok daha kolay bir hale geldi. Firmamız da kaliteli asansörlü taşıma  ile ister 2. Kata isterseniz de 13. Kata taşınırken eşyalarınızın zarar görmeden taşınması konusunda müşterilerine yardımcı oluyor.

hatay asansörlü nakliyatAsansör Kurulumu İçin Bina Keşfi

Asansör sistemlerinin kurulumunun en doğru şekilde gerçekleştirilmesi adına firmamız öncelikle evlerinize gönderdikleri ücretsiz expertiz ekipleri ile binanızın keşfini sağlıyor. Binada ikamet eden diğer sakinlerin güven ve huzuruna zarar vermeyecek şekilde bir kurulumun nasıl gerçekleştirileceği konusunda araştırma yapan çalışanlarımız binanın uygunluğuna göre sizin bu sistemi tercih edip edemeyeceğinizi söylüyor. Hep eski evinizden eşyalarınızı boşaltırken hem de yeni evinize eşyalarınızı yerleştirirken  asansörlü taşıma dan faydalanabilmeniz mümkün.

Asansör Sistemlerimizin Bakım Ve Kapasitesi 

Asansörlü taşıma için gerekli olan asansör sistemlerimizin bakım ve kontrolleri düzenli olarak yapılıyor böylece daha güvenli bir taşıma gerçekleştiriliyor. Bunun yanında asansörlerimizin sepet kapasitesi bakımından farklı imkanlar sunabilmesi de mümkün olabiliyor. Böylece eşyalarınızı yukarı katlara hızla taşımak konusunda hiçbir sıkıntı çekmeniz söz konusu olmuyor.